Meryem Uzerli

Meryem Uzerli

May 13

A e din se…Ajo është një aktore dhe modele turko-gjermane, e cila është bërë e njohur në botë më së shumti për rolin e saj të shkëlqyer të Sulltaneshës Hyrrem në serialin turk “Shekulli Madhështor”. Ajo është shumë tërheqëse me sytë e saj të kaltër. Nëna e saj është gjithashtu aktore. Studioi aktrimin në studion e aktrimit Frese nga viti 2000 deri më 2003.

Dianna Agron

Dianna Agron

May 12

A e din se…Dianna Agron Është një aktore amerikane, valltare dhe këngëtare. Ajo është gjithashtu krijuese dhe redaktore e webfaqes You, Me and Charlie. Ajo lindi në Savannah, Gjeorgji. E filloi karrierën duke vallëzuar qysh në moshën 3 vjeçare. E kalon shumicën e kohës së saj duke performuar. Ajo është paraqitur në shumë reklama dhe është bërë më së shumti e njohur...

Jessica Alba

Jessica Alba

May 12

A e din se…Ajo është një aktore amerikane, modele dhe gjithashtu një biznismene. E filloi karrierën e saj si një aktore që nga mosha 13 vjeçare. Alba është quajtur ‘një simbol i seksit’. Ajo ka luajtur në disa role të ndryshme që nga fillimi i karrierës së saj. Më e njohur u bë në filmin ‘Sin City’ dhe ‘Fantastic Four’.

Emmanuelle Chriqui

Emmanuelle Chriqui

May 11

A e din se…Një aktore kanadeze, gjithashtu. Ajo ishte lindur në Montreal, Quebev. Është e njohur më së shumti për performancën e saj në HBO Entourage. E filloi karrierën që në moshën 10 vjeçare. Ajo ishte nominuar për çmimin ‘aktorja më e mirë’ për performancën e saj në filmin ‘100 Girls’. U bë e njohur më së shumti nga filmi ‘You Don’t Mess with the Zohan

Nina Dobrev

Nina Dobrev

May 11

A e din se…Femra më e bukur në botë. Ajo është një aktore dhe modele bulgaro-kanadeze. Ajo ishte lindur në Bulgari por e rritur në Kanadë. Dobrev është paraqitur në disa filma të njohur, duke përfshirë Fugitive Pieces, Away from her, Never cry werewolf dhe kishte luajtur në disa seriale. Udhëtimet janë hobi i saj dhe aktrimi është pasioni. Ajo kishte studiuar aktrimin...

Faqe 1 prej 3912345102030...Fundi »