Mark Wahlberg

Mark Wahlberg

Feb 25

A e din se Aktori Mark Wahlberg pasi e la shkollen ne moshen 17 vjecare, iu rikthye prap shkolles ne moshen 35 vjecare dhe mori diplomen vetem per te qene nje shembull i mire per femijet e tij..

Jackie Chan pushton Kinën

Jackie Chan pushton Kinën

Jan 02

A e din se Filmi i ri i Jackie Chan, “Police Story 2013”, ka kryesuar top listën kineze të filmave më të shikuar të fundvitit.Filmi aksion mblodh 45 milionë dollarë javën e kaluar në tregun e dytë më të madh në botë të filmave, duke mposhtur edhe komedinë e Feng Xiaogang, “Personal Tailor”, si filmi më i mirë i viti.Filmi i regjisorit Ding Sheng, ku krahas Jackie Chan...

Jennifer Lopez ylli i muzikës

Jennifer Lopez ylli i muzikës

Dec 24

A e din se Vetëm pak ditë ka që është kthyer nga Majami ku ndodhej për disa ditë pushime me miqtë më të ngushtë. Jennifer Lopez duket elektrizuese ndërsa demonstron trupin e tonifikuar. Ylli i muzikës ishte e ftuar speciale në emisionin “Good Morning America” në Nju Jork. 43 vjeçarja mbante veshur një fustan që i lejonte të dukeshin këmbët ndërsa bën imazh pozitiv edhe...

Paul Walker

Paul Walker

Dec 24

A e din se Paul Walker humbi jete para pak kohesh ne një aksident me makine ne moshën 40 vjeçare.

Steve McQueen

Steve McQueen

Dec 23

A e din se Steve McQueen humbi jetën ne moshën 50 vjeçare si pasoje e një kanceri ne mushkëri.

Faqe 1 prej 23123451020...Fundi »